ZNAJDŹ W SERWISIE

600 spełnionych marzeń!

Nina marzyła o pływaniu z delfinami
ZDJĘCIA
Nina  marzyła o pływaniu z delfinami
Martyna chciała dostać profesjonalny strój do szermierki
Fabian marzył o wyjeździe do Disneylandu
Franek chce zostać chemikiem
Wiktoria została księżniczką
Kuba chciał być żołnierzem
Witek pragnął dostać laptop Star Wars
Olaf otrzymał wymarzony laptop

Wolontariusze trójmiejskiego oddziału Fundacji Mam Marzenie ostatniego dnia ubiegłego roku spełnili sześćsetne, piękne, dziecięce marzenie! W samym 2016 roku wolontariusze z Trójmiasta spełnili aż 67 pragnień chorych dzieci!

Rok 2016 wolontariusze z trójmiejskiego oddziału Fundacji Mam Marzenie mogą uznać za bardzo udany. W ciągu ostatnich 12 miesięcy udało im się spełnić aż 67 marzeń, a na liczniku zrealizowanych dziecięcych pragnień przez ich oddział wbiła liczba 600!

 – 600 spełnionych marzeń to 600 uśmiechów, 600 dyplomów spełnionych marzeń, a także 600 razy wypowiedzianych słów: nigdy nie przestawaj marzyć! – mówi Joanna Wiśniewska, wolontariuszka trójmiejskiego oddziału Fundacji Mam Marzenie.

Wśród 600 spełnionych marzeń podopiecznych fundacji z Trójmiasta, jest pragnienie Martyny, która chciała dostać profesjonalny strój do szermierki, Fabiana, który wyjechał do Disneylandu, Franka, który został chemikiem, Wiktorii, która została księżniczką, Niny, która marzyła o pływaniu z delfinami, Kuby, który chciał być żołnierzem, Witka, który pragnął dostać laptop Star Wars, a podczas spełniania jego marzenia odwiedzili chłopca prawdziwi szturmowcy z filmu Gwiezdne wojny, a także Olafa, który otrzymał wymarzony laptop.

Dzięki energii i zaangażowaniu wolontariuszy w całej Polsce od początku działań fundacji spełniono już ponad 6 900 marzeń, w tym ponad  600 na terenie Trójmiasta. Było to możliwe wyłącznie dzięki ludziom o wielkich sercach – wolontariuszom, sponsorom, osobom, które na dziecięce marzenia przekazują swój 1% podatku, gwiazdom, które wspierają marzycieli. Osoby zainteresowane wolontariatem oraz wsparciem działań fundacji w Trójmieście proszone są o kontakt z koordynatorką oddziału – Joanną Wiśniewską (adres e-mail: ).

Komentarze
Nie ma żadnych komentarzy
Redakcja www.mediateka.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.